Děláš videa?
O čemkoliv zajímavém?
Návody? Příběhy? Hry?

Video

Už jsi někdy natočil videoklip? Animuješ krátké filmy? Zajímá tě filmová režie, scénáristika, střih, pozadí filmové tvorby? Chodíš do filmového klubu? Nebo prostě jenom točíš vtipná videa na mobil a sázíš je na facebook nebo youtube? Pošli nám své video a BIO a my jej pověsíme sem, i na náš youtube kanál, nebo ho promítnem na filmovém festivalu. Zaregistruj se a budeš mít vždy začerstva informace o festivalech, filmových soutěžích a jiných událostech. Pozvem Tě na premiéru, na workshopy nebo besedy s filmaři.

Matěj Marášek

Videem se zabývám již od čtrnácti let, kdy jsem začínal stříhat videa z her. Postupně jsem se propracoval k tomu, že jsem začal natáčet a střihat videoklipy. V říjnu 2016 jsem se vydal na dva měsíce do Číny abych tam natočil dokument o tamějším životě zahraničních studentů. Svou tvorbu pravidelně publikuji na svou FB stránku: https://www.facebook.com/mrshlvideo/

 

 

 

Maxmilián Čuba

Filmu se intenzivně věnuji asi třetím rokem. Chodím na střední filmovou školu multimediálních a počítačových technologií ve Zlíně, kde studuji prvním rokem obor mediální tvorba. Moje hlavní zaměření, které mě nejvíc baví a kterému bych se chtěl nadále věnovat je kamera, režie a střih. Svoji dosavadní tvorbu nahrávám na YouTube kanál "Studio Noha".

 

 

TV PANTUŠKA

TV Pantuška je dětská internetová televize. Volně přeloženo – skupinka nadšenců, mentorů a žáků, které baví multimediální tvorba. 
Byla založena na jaře roku 2012 a za dobu své existence se stala velmi podstatnou součastí nabídky aktivit Domu dětí a mládeže ve Vratimově, kde televize sídlí a má své zázemí. Kameramani, reportéři a editoři jsou děti a mladí lidé z celého Moravskoslezského kraje. V jejich mediální tvorbě je vedou zkušení lektoři – povětšinou profesionální televizní a rádio reportéři. Na svých víkendových setkáních společně produkují reportáže a krátké dokumentární filmy, ve kterých mapují zajímavé projekty a činnost neziskových organizací v našem regionu.