Zpěv nebo kytara?
Klavír nebo housle?
Ukaž všem co umíš!

Hudba

Pokud si doma brnkáš na kytaru, zpíváš sám nebo v kapele, chodíš do zušky na klavír, bicí či klarinet, nebo je hudba prostě jen Tvým mega koníčkem a sluchátka vyndáváš z uší, jen když si toho všimne matikářka, jsi tady správně!  Pošli nám nahrávky své hudební tvorby a své BIO a my je sem pověsíme, uspořádáme Ti koncert, pozveme Tě na hudební jam! Zaregistruj se a budem Tě zvát na všechny zajímavé hudební akce, koncerty, poslechovky a další společná setkání…

 

LooksbySisters

Jmenujeme se LooksbySisters, jsme dvě členky:  Renat (18) a Sarah (13). Rády zpíváme, tancujeme a natáčíme videa na Youtube. Obě se odmalička věnujeme zpěvu, jezdíme spolu od roku 2014 na tábor, kde zpíváme, tancujeme a hrajeme divadlo. Zahrály jsme si komparz ve videoklipu jedné dívčí skupiny, vystupovaly jsme na táboře v roce 2015 na závěrečném představení.

Renat:
Odmalička jsem navštěvovala ZUŠ, jezdím na herecké, pěvecké a taneční tábory, kam jezdí známé osobnosti (např. Karel Šíp, Ruda z Ostravy, Martin Holec, Martina Bezoušková, a další…). Zahrála jsem si 2x ve videoklipu, jezdím na různé akce, kde si i zazpívám. V roce 2012 jsem zazpívala na akci v Bžanech a Třebušíně, kde byla soutěž ve zpěvu, na Velehradě jsem ve fotografické soutěži  vyhrála 5.místo, ceny předával ministr zemědělství pan Jurečka. Účinkovala jsem i v Praze na Žofíně, akci moderoval zpěvák a kamarád Milan Peroutka, který moderuje v televizi Očku.

Sarah: 
Hrála jsem v reklamě a ve videoklipu, odmalička ráda zpívám. Jezdím na různé koncerty zpěváků, zpěvaček a skupin. Ráda si s nimi i zazpívám. Jezdím na herecký tábor, jsem i zastoupená jednou castingovou agenturou ohledně herectví.

Náš kanál: https://www.youtube.com/channel/UC9WkfvraNGbe8CzAlUb0krQ
Facebooková stránka: https://www.facebook.com/looksbysisters

Renat - Vánoční (cover)

Zazpíváno na táboře - Renat