Novinky a tipy

Přivítejme nové posily do Uměleckého inkubátoru


Datum publikování: 3. 5. 2016


O rostoucí oblibě projektu Umělecký inkubátor svědčí nejen kvalitní práce zde angažovaných hudebníků, malířů, básníků či youtuberů. Stejně potěšující je pro nás i fakt, že se stále hlásí noví umělci, kteří by rádi s Uměleckým inkubátorem spolupracovali.

Dovolte mi tedy představit čerstvou krev našeho týmu. Skupinu malířek a fotografek doplnila mladá umělkyně vystupující pod pseudonymem Kairi, jejíž doménou je dnes tolik populární komiksová a digitální kresba.  Další posilou je Kateřina Chrobáková, jejíž specializací je tvoření z ovčího rouna. Že jde o univerzální materiál, svědčí výsledky Katčiny tvorby – vyrábí z něj nejen bytové dekorace a šperky, ale např. i hračky pro děti. Tématu se rovněž věnuje na svém blogu.

Uvidíme tedy, jak se tvorba našich autorů bude líbit širší veřejnosti. Možností prezentace bude v nejbližší době hned několik, ať již v rámci Sweetsen festu či později na prknech Fajného festivalu. Věřím tedy, že případná veřejná vystoupení budou pro umělce Inkubátoru skvělou zpětnou vazbou.

Filip Šimeček
Zpět na přehled